KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555417
nr 1255 5417
Erik Elfwén, Trädgård. Olja på pannå, signerad. 54x66
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:01:33
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.100 kr